Lato, leżaki i kino plenerowe – brzmi jak idealny plan na sobotni wieczór! ☀🎬🤩
✨Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNY pokaz filmu 🌟CUDOWNY CHŁOPAK🌟 26 czerwca na terenie kąpieliska „Baseny”, przy ul. Fabrycznej.
🎬CUDOWNY CHŁOPAK | Hongkong/USA 2017, reż. Stephen Chbosky, wyst. Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay
Krótko o filmie 👇
🎉Julia Roberts, Owen Wilson i młody gwiazdor znakomitego „POKOJU” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym.
📚Ekranizacja międzynarodowego bestsellera, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie.
Każdy chce się wyróżniać. Nikt nie chce być inny. Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym
📆 26 czerwca (sobota), godz. 21:45
📌 Kąpielisko „Baseny” ul. Fabryczna
🎫 Wejściówki i szczegółowe info:
◾ Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim ul. Pocztowa 7, tel. (68) 327-65-57
◾ Urząd Miejski w Nowogrodzie Bobrzańskim ul. Słowackiego 11, tel. (68) 329-09-62
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „WSTĘP WOLNY 'I KĄPIELISKO "BASENY" Nowogród Bobrzański, ul. Fabryczna KINO PLENEROWE Û RightsRe 26.06.2021 21:45”
1. Pokaz odbywa się w ścisłym reżimie sanitarnym.
2. Uczestnicy powinni pozostawać od siebie w bezpiecznej odległości (1,5m), w tym celu m.in. każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, powinien pozostać na wyznaczonym miejscu. W trakcie przemieszczania się po terenie Pokazu należy zachować dystans, a jeśli to niemożliwe osłaniać maseczką nos i usta.
3. Prosimy o ścisłe stosowanie się do poleceń obsługi technicznej na miejscu i do obowiązujących zasad bezpieczeństwa.