17 listopada odbyło się spotkanie z Panią Zofią Chrin-Nowicką, autorką tomiku poezji „Liczby”. Jest on podzielony na trzy części: 65, 12, 365 i zawiera szereg bardzo osobistych wierszy. Słuchacze dowiedzieli się dlaczego tomik nosi tytuł LICZBY, wysłuchali ulubionego wiersza Pani Zofii pt. „Na progu” oraz wsłuchali się w opowieść o wyprawie do Grecji i wierszach jej poświęconych. Na koniec nasz Gość przeczytał wiersz pt. „Do wędrowca”.

W trakcie wieczorku autorskiego, podziwiać można było prace plastyczne Pani Haliny Koszeli.

To bardzo wzruszające spotkanie zakończyło się długimi rozmowami o sztuce, o pisaniu, o naszych pasjach.

Organizatorem spotkania była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna a współorganizatorem – Ośrodek Kultury.