Serdecznie zapraszamy na pełną wrażeń kolonię nad morzem – Międzyzdroje

Kolonia dla dzieci to rodzaj obozu letniego, w którym dzieci spędzają czas poza domem.Mają one na celu zapewnienie dzieciom atrakcyjnych i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie ich zainteresowań i umiejętności Poprzez zorganizowanie różnego rodzaju aktywności, na przykład: zajęcia sportowe, artystyczne, edukacyjne, ale i zwykłe zabawy z przyjaciółmi mamy przede wszystkim wpływ na rozwój naszych podopiecznych.
Termin i cena:
16.07 – 25.07.2023 – 2250 zł
10 dni
Zakwaterowanie:
Ośrodek Wczasowy Stilo
Adres: ul. Gryfa Pomorskiego 78, 72-500 Międzyzdroje
Na terenie OW STILO znajduje się 150 pokoi noclegowych w pięciu pawilonach dwukondygnacyjnych. W naszej ofercie znajdują się pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami,plac zabaw, pokój zabaw.
Dla aktywnych: basen, boisko do siatkówki,tenis stołowy – ping-pong,kijki do Nordic Walking
Wyżywienie:
Podczas wypoczynku uczestnikom zapewniamy 3 posiłki dziennie.
Program kolonii:
zabawy integracyjne
zajęcia sportowe – gry zespołowe
dyskoteka,
pikniki i plażowanie,
gry i zabawy plażowe – budowanie zamków z piasku, siatkówka, itd.
Zapewniamy:
opiekę doświadczonej kadry oraz świetna zabawę dla Waszych pociech,a dla rodziców chwila relaksu 😉
Zapisy:
do 07.06.2023 w MGOKSIR , telefonicznie 68 327 65 57 lub Messenger 😉
Kolonia dla dzieci od lat 9
Drogi Rodzicu:
Wszystkie atrakcje realizowane są pod okiem wykwalifikowanej kadry, która doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą stale doskonali w roli nauczycieli, instruktorów i wychowawców kolonijnych. Każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW a wypoczynek zgłaszany i realizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa oraz Kuratorium Oświaty. Wiemy, że oddajecie w nasze ręce swoje największe skarby, dlatego też z wielkim zaangażowaniem i starannością dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia podczas kolonii były atrakcyjne i przede wszystkim bezpieczne. W ciągu dnia będziemy udostępniać relację na naszym fb z przebiegu wypoczynku, a pod telefonem czuwać będzie nasza kadra wychowawców, więc będzie można z nimi się kontaktować. Jednak o wszystkim dokładnie jeszcze będziemy Państwa informować
Link do ośrodka :

http://miedzyzdroje-stilo.pl/oferta/