Zanim na dobre rozpoczniemy wakacje, zapraszamy Was na wyjątkowe popołudnie na naszym kąpielisku! 
To będzie symboliczne zakończenie kolejnego sezonu naszych sekcji artystycznych i jednocześnie oficjalne rozpoczęcie wakacji! 
W programie:
Chcemy wspólnie podziękować wszystkim uczestnikom zajęć, instruktorom, rodzicom i sympatykom kultury za kolejny rok pełen pasji, pomysłów i twórczych działań. 
Zabierzcie rodzinę, znajomych, dobry humor i rozpocznijmy lato dokładnie tak, jak lubimy najbardziej — razem! 

Widzimy się na plaży! 


