,,Marzenia” 9 i 15 listopada spotkaliśmy się z Dziećmi z Przedszkola nr 2.
,,Marzenia” 9 i 15 listopada spotkaliśmy się z Dziećmi z Przedszkola nr 2. Przeczytaliśmy wyjątkową historię ,,O Królewnie, która chciała jeździć koparką” Janusza Wilczyńskiego. Jest to opowiadanie o dziecięcych marzeniach i tym, co można zyskać, [...]
